PA020148ETAP XI PRAC KONSERWATROSKO- RESTAURACYJNYCH

W okresie letnim w lipcu 2017r. w Łopatynie w kościele p.w. Niepokolanego Poczęcia Najświętszej Panny Marii przeprowadzono  prace konserwatorsko-restauratorskie. Stowarzyszenie Odnowienia Kościoła w Łopatynie im. Jana Cichewicza  pozyskało na ten cel 65 tys. zł.z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ,z Programu  „Ochrona dziedzictwa kulturowego za granicą"., wniosek przygotowała Anna Ludwa.

Czytaj więcej: XI ETAP PRAC KONSERWATORSKO- RESTAURACYJNYCH

WIEŚCI Z ŁOPATYNA

Od 2 lat w lipcu gimnazjaliści z Kryniczna z opiekunem grupy Panią Anną Gabryszewską – Konieczny w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" porządkują zabytkową nekropolię w Łopatynie.

Czytaj więcej: Nowiny z Łopatyna

 

Dnia 18.12. 2015r. Stowarzyszenie Odnowienia Kościoła w Łopatynie zorganizowało w Muzeum Powiatowym w Nysie konferencję prasową.

 

Czytaj więcej: Konferencja prasowa 18.12. 2015r.

Czytaj więcej: VI OPOLSKIE DNI MADONN KRESOWCH - FOTORELACJA

plakat ver01

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z

V-tych OPOLSKICH DNI MADONN KRESOWYCH
które odbyły się 09.08.2015r./ niedziela/ w Wójcicach

Galeria

 


Zapraszamy na V OPOLSKIE DNI MADONN KRESOWYCH

które odbędą się 09.08.2015r./ niedziela/ w Wójcicach

 

2021-08-04 21:26:44.
Używamy plików cookies, aby zwiększyć użyteczność naszej strony i jakość świadczonych usług zgodnie z preferencjami naszych użytkowników. Wykorzystujemy je do anonimowych badań statystycznych związanych z odwiedzinami naszej witryny. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Informacje na temat ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przegladarkach dostępne są na poniższych stronach: